Úklidové služby

Naše společnost vám zprostředkuje úklidové služby, které plně odpovídají nejpřísnějším certifikovaným normám ISO 9001:2001 a ISO 14001. Poskytneme vám prvotřídní úklidovou techniku a profesionální čisticí prostředky té nejvyšší kvality. Provádíme jak pravidelné, tak také jednorázové úklidy veškerých prostor, mezi které spadají administrativní budovy, výrobní i veřejné prostory, bytové komplexy, kanceláře, firmy, ale rovněž byty nebo velké rodinné domy. Plně se přizpůsobíme vašim časovým možnostem a v případě dlouhodobé spolupráce si lze domluvit také pravidelný harmonogram.

Vysoká kvalita za příznivé ceny. S námi se o úklid už nemusíte vůbec starat. Nezáleží na tom, jaký druh úklidových služeb potřebujete. Vždy vám vyjdeme vstříc a snažíme se, aby vše proběhlo rychle, bez problémů a s nízkými náklady.

Vyškolení pracovníci úklidu

V dnešní době se střetávají zpravidla základní požadavky – nízká finanční náročnost a vysoká účinnost a efektivita odvedené práce. Úklidové služby samozřejmě nejsou výjimkou a nutno podotknout, že dnes si už jen s hadrem a napěněným kbelíkem nevystačíte.

Díky pokročilým technologiím lze v současnosti využívat široké spektrum přípravků pro efektivní a rychlý úklid. Silné čisticí prostředky, které jsou současně ekologické, doplňují nejrůznější nástroje, pomůcky a technika (například vozíky, stroje na podlahy, leštící či mycí stroje, speciální vysavače apod.).

Existují také speciálně vytvořené manuály – návody, které krok za krokem popisují postup – a ty do praxe uvádějí profesionálně proškolení pracovníci úklidu.

Jedině kombinací všech složek – kvalitní úklidové prostředky, moderní technika, manuály a proškolený personál – lze dosáhnout dokonalé čistoty a kvalitně odvedené práce, a to za velmi příznivé ceny.

Úklid ve firmách

Uklizená firma je možná detail, ale při jednání s klienty a obchodními partnery je čistota velmi podstatná věc.  Pořádek a dokonalý vzhled všech místností má vliv nejen na pracovní morálku zaměstnanců, ale také na celkový dojem, kterým se firma prezentuje. My se postaráme o precizní jednorázové nebo pravidelné úklidy vaší firmy.

Úklid administrativních budov

Zajistíme komplexní úklid v administrativních budovách, a to jak v noční, tak denní dobu. Z hlediska času se ideálně přizpůsobíme potřebám zákazníka a úklid provedeme během přesně stanoveného harmonogramu. Maximální péče a nejvyšší kvalita je samozřejmostí.

Úklid kanceláří

Přijímáte své zákazníky a obchodní partnery v kanceláři? Pak musíte působit profesionálně a na úrovni nejen vy, ale také vaše pracovní místnost. My se postaráme o perfektní úklid všech vašich kanceláří, ať už se jedná o jednorázovou nebo pravidelnou službu. Jsme k dispozici 24 hodin denně.

Úklid nebytových prostor

Nabízíme jednorázový i pravidelný kompletní úklid vašich nebytových interiérů. Pracujeme výhradně s ekologickými přípravky a zajistíme tu nejvyšší kvalitu služeb.

Úklid bytových domů

Postaráme se o profesionální úklid vašich bytových prostor – bytových domů, činžovních domů nebo panelových domů. Vzhledem k našim širokým nabídkám služeb poskytujeme jednorázové i pravidelné úklidy, a to včetně prací, které patří nad rámec normálního úklidu.

Úklid domácností

Máte náročnou práci a nezbývá vám čas na úklid vlastní domácnosti? Nestíháte blížící se svátky? I o tuto běžnou činnost se postaráme na prvotřídní úrovni. Nezáleží na tom, zda máte byt nebo velký rodinný dům, jednorázový nebo pravidelný úklid vyřešíme za vás. Čistá a uklizená domácnost je základ.

Vyberte si... nás!

V oblasti úklidu máme 20 let praxe a za tu dobu jsme se vyvinuli ve stabilní společnost se stálou klientelou. Na trhu působíme již od roku 1992, splňujeme přísné normy ISO 9001, ISO 27001, OHAS 18001 a disponujeme pouze profesionálně vyškolenými pracovníky. To vše za velmi přijatelné ceny, 365 dní v roce a 24 hodin denně.


25.05. 2015 11:53

Úklidové služby

Články Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy -

Moderní zabezpečovací systémy nahrazují lidský faktor. Proč?

Technologický pokrok 21. století se neúprosně dotýká všech lidských aktivit, které nás napadnou. Ušetřeno v tomto kontextu nezůstalo ani zabezpečení objektů, kde v posledních letech spatřujeme čím dál tím větší pokles nutnosti fyzické ochrany na úkor většího množství stále sofistikovanějších bezpečnostních systémů. Ostatně, není divu; správně zkombinovaný a navzájem propojený komplex kvalitních kamer, citlivých a spolehlivých čidel všeho druhu, docházkových a identifikačních systémů je v mnoha ohledech... Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

Ochraňte svůj majetek s bezpečnostním kamerovým systémem

Způsobů, kterými můžete ochránit váš majetek, existuje celá řada. Jedním z nejpohodlnějších a nejúčinnějších jsou průmyslové kamery. Či kamerové systémy CCTV, chcete-li. Takový je jejich správný název. Jedná se o monitorovací systém s širokým rozsahem funkcí pro zajištění neustálého dohledu nad prostornými objekty. Funguje v exteriérech i interiérových prostorech. Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

ESSER: Elektronické zabezpečovací systémy prověřené 40letou historií

Čtyři dekády. Přesně tak dlouho na trhu působí renomovaná značka ESSER spadající pod americký koncern Honeywell, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní a odolné elektronické zabezpečovací systémy. Skrze ně tak klientům nabízí špičkové řešení ochrany na míru každého objektu, mezi jehož ... Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy

EZS LUXURY AS-G190E

Zabezpečovací systémy -

Inteligentní, elektronický a dobře vypadající, to jsou hlavní charakteristiky zabezpečovacího systému AS-G190E luxury. Chránit byt, dům či kancelář je dnes velmi důležité a tento systém to zvládá perfektně...Zobrazit zprávu >

Autoalarmy ATHOS Jablotron – GPS a GSM systém

Zabezpečovací systémy -

Auto není záležitost několika tisíc, ale jedná se o mnohem vyšší sumy. I z tohoto důvodu je důležité udělat pro jeho zabezpečení vše, co je ve vašich silách. Právě systém Athos vám poskytne ...Zobrazit zprávu >

Bezpečnostní alarm pro malé objekty, to je Azor!

Zabezpečovací systémy -

Je malý, spolehlivý a budete se s ním cítit v bezpečí. Řeč je o bezpečnostním alarmu Azor od společnosti Jablotron, který chrání tisíce evropských domácností...Zobrazit zprávu >

Zabezpečovací systém Jablotron 80

Zabezpečovací systémy -

Bojíte se zanechat svůj dům při odjezdu na dovolenou nehlídán? Máte strach, že se k vám v noci někdo vloupá a vy to nezjistíte? Řešení pro vás představuje alarm Jablotron 80. Jedná...Zobrazit zprávu >