Datová schránka města most

zš dobřichovice bakaláři

magazin aktualne

už teď mi chybíš ulož to

česká pojišťovna hranice

billa letak maly

šantovka česká pošta

slunecnice jicin

počasí dnes praha 5

datová schránka trezor

aktuální leták kaufland vsetín

MAGISTRÁT MĚSTA Most , Most - Živéfirmy.cz

v1.5.0 • 2016 © Ministerstvo vnitra • Informace jsou poskytovány v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

Kontakty | Oficiální stránky statutárního města České

datová schránka města most magistrÁt mĚsta most Opravit Rejstříky Veřejný rejstřík (Justice.cz) Insolvenční rejstřík (ISIR) Živnostenský rejstřík (RŽP) Centrální registr dotací (CEDR)

Telefonní ústředna, podatelna, datová schránka - Oficiální

Praha otevřela Mariánské náměstí veřejnosti, auta tudy už neprojedou V sobotu 21. září se v rámci sousedských slavností Zažít město jinak a Evropského týdne mobility otevřelo Mariánské náměstí Pražanům a návštěvníkům hlavního města, kteří si mohli užít náměstí bez aut.

Kontakty - Pardubice.eu

Statutární město Most - Magistrát města Mostu Kontakty na TAJEMNÍKA, jednotlivé ODBORY, ODDĚLENÍ a OSOBY Magistrátu města Mostu naleznete na této stránce níže, rovněž úřední dny a hodiny Magistrátu města Mostu.

Datové schránky: - Policie České republiky

Datová schránka V souvislosti s platností zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů se kontaktní místo veřejné správy stává prostředníkem mezi občanem a informačním systémem datových schránek.

Magistrát HMP (Portál hlavního města Prahy)

©2019 Ministerstvo vnitra ČR. Všechna práva vyhrazena. Provoz datových schránek i webové prezentace zajišťuje Česká pošta, s.p.

Technické služby města Mostu a.s. | Registr smluv

Seznam držitelů datových schránek obsahuje informace o všech zpřístupněných datových schránkách s výjimkou fyzických osob, které požádaly o vymazání z tohoto seznamu ve smyslu § 14b odst. 4 zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů.

Statutární město Most - Magistrát města Mostu: Město Most

datová schránka: v2jdr7d Ředitelství služby cizinecké policie Olšanská 2, pošt. schránka 78, 130 51 Praha 3 tel.: 974 841 219 fax: 974 841 093 datová schránka: ybndqw9 Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu SKPV Policejní prezidium ČR, poštovní schránka 62/ÚDV, Strojnická 27, 170 89 Praha 7 tel.: 974 844 202

Datová schránka - Oficiální stránky Města Vítkov

Nařízení města č. 2 / 2016 o regulaci stání motorových vozidel Nařízení města Hořovice č. 1 / 2016 o opatřeních k ochraně lesa Nařízení města č. 1 o vymezení oblastí města, ve kterých lzemístní komunikace užít za cenu sjednanou v souladu s místními předpisy

Městský úřad Blansko | blansko.cz

Kontakty a úřední hodiny. Sídlo: Magistrát města Brna, Dominikánské nám. 196/1, 601 67 Brno Informační středisko MMB: 542 173 590. Elektronická adresa podatelny MMB: posta@brno.cz Obecné dotazy, návrhy nebo připomínky zasílejte na: informace@brno.cz Rozmístění úřadoven MMB

Město Most: Titulní stránka

datová schránka města most Datová schránka Města Vítkova Adresa datové schránky: 3seb39i Jako orgán veřejné moci má také Město Vítkov (a tím i Městský úřad Vítkov) aktivní jednu DATOVOU SCHRÁNKU zřízenou na základě zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, ve znění pozdějších předpisů.

Brno - Kontakty

Úřední hodiny odboru správních činností (matrika, evidence obyvatel, osobní doklady, registr vozidel)

Statutární město Plzeň: oficiální informační server města

Magistrát města Ústí nad Labem neumožňuje doručování datových zpráv prostřednictvím technického zařízení v budově magistrátu. Pravidla potvrzování doručení datových zpráv: Doručení datové zprávy se odesilateli potvrzuje, pokud je možné z přijaté datové zprávy zjistit elektronickou adresu odesilatele.