Declined preklad

schizofrenie obrázky

pegot 205 bazos

aktualne.,cz

dresden kaufland letak

billa leták jičín

překladač online němčina

sportka výsledky 2.10

parlamentní listy žantovský

přání k narozeninám v ruském jazyce

úřad práce - státní sociální podpora praha 7-holešovice

declined - český překlad - slovník bab.la declined preklad Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.
Slovenský preklad „decline in“ | Webslovník.sk decline přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. decline překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník. Vyhledej.
Prekladač Google As output fell all over the world, of course, the value of goods traded necessarily had to drop with the decline in production.
Google Translate Bezplatná služba od Googlu okamžite preloží slová, frázy a webové stránky medzi angličtinou a viac ako stovkou ďalších jazykov.
Preklad „decline“ do slovenčiny - Slovnik.sk Rýchly preklad slova decline do slovenčiny, výslovnosť, tvary a príklady použitia. Anglicko-slovenský slovník zdarma.
Překladač Google Prekladdecline in“ z angličtiny do slovenčiny. Rýchly a korektný preklad slov a fráz v online prekladovom slovníku na Webslovník.sk
decline - preklad do slovenčiny | slovník slovniky.lingea According to Article 126(2) of the Treaty, the Commission has to monitor compliance with budgetary discipline on the basis of two criteria, namely: (a) whether the ratio of the planned or actual government deficit to gross domestic product (GDP) exceeds the reference value of 3% (unless either the ratio has declined substantially and continuously and reached a level that comes close to the reference value; …
Překladač Google In the event of a significant decline in average market prices for eels less than 12 cm in length used for restocking in eel river basins as defined by Member States, compared to the price of eels less than 12 cm in length used for other purposes, the Commission should be authorised to take appropriate measures which may include a temporary reduction in the percentage of eels less than 12 cm in length to be …
reject - preklad do slovenčiny | slovník slovniky.lingea Googles free service instantly translates words, phrases, and web pages between English and over 100 other languages.
decline překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník Rychlý překlad slova decline do češtiny, výslovnost, tvary a příklady užití. Anglicko-český slovník zdarma.