české dráhy lístky online

teorie velkého třesku online česky

předpověď počasí neděle

teorie velkého třesku 2 série ke stažení

přání k narození dítěte obrázky

public agent aneb rychlý prachy – prsatá studentka

san francisco počasí

tesco leták nový

ordinace v růžové zahradě 2 355

počasí brno model

předpověď počasí jablonné v podještědí

Úvodní stránka | České dráhy

Železničná spoločnosť Slovensko je najväčším osobným železničným dopravcom na Slovensku. Jediným akcionárom spoločnosti je Slovenská republika zastúpená Ministerstvom dopravy a výstavby SR.

České dráhy, a. s. | Úvodní stránka

české dráhy lístky online Objevujte více než 90 měst po celé Evropě na palubě žlutých linek. Moderní autobusy a vlaky se skvělým servisem na vás už čekají..

Průvodce ‚jízdenkovým chaosem‘. V některých krajích

české dráhy lístky online Jednorázová jízdenka Pro jednu cestu tam, zpáteční nebo samostatná místenka Časové jízdenky Pro celodenní nebo pravidelné cestování po ČR Nostalgické vlaky Jízdenky pro zvláštní historické vlaky ČD Jízdenky pro skupiny Skupinové slevy a objednávky pro společné cestování In Karta Nákup In Karty a slevových aplikací Věrnostní program Body za každý nákup v e

Spojení a jízdenka | České dráhy

Železničná spoločnosť Slovensko je najväčším osobným železničným dopravcom na Slovensku. Jediným akcionárom spoločnosti je Slovenská republika zastúpená Ministerstvom dopravy a …

Najdete na iDNES.cz - IDOS - Vlaky

české dráhy lístky online Nová generace jízdenek Flexi jízdenka. S tou vám vlak neujede. Stačí zvolit datum a do půlnoci můžete odjet kterýmkoliv vlakem. U jízdenek z e-shopu si zvolíte čas odjezdu.

SK | ZSSK Slovakrail

Vyhledané spojení již není k dispozici. Proveďte prosím nové hledání. Zpět. Mapa stránek Kontakty Hledání na webu. Copyright 2012 - České dráhy, a.s.

Návod: Ako kupovať lístok na vlak online cez internet

Přes. Přes. + Přes Prohodit Odkud/Kam Odjezd Příjezd. Vyberte

Mobilní web ČD - m.cd.cz

české dráhy lístky online České dráhy, SŽDC a Drážní úřad v tom jedou spolu. I letos podpoří akci zvanou Movember 31.10.2019 / Pro období listopadu je charakteristické padání listí a postupný příchod zimy. V posledních letech je tento měsíc také znám svou charitativní událostí, která se nazývá MOVEMBER.

České dráhy: Ondřej Vetchý cestuje na Slovensko (2019

české dráhy lístky online Ekonomika Češi mají páté nejlevnější jídlo v Evropě; Finance Kvíz: Kolik stál chleba v roce 1989? Xman Premium Zrůda: chtěli ji znásilnit, tak se pomstila; KINO 2. díl Single Man: Úhel pohledu

Železniční doprava v České republice: cestování vlakem a

české dráhy lístky online České dráhy jsou největším provozovatelem železniční dopravy v České republice a mají u nás dlouholetou tradici. Železniční doprava na území Čech, Moravy a Slezska má více než stosedmdesát let dlouhou tradici. Denně vypraví více než 7000 různých vlaků do všech koutů země i mimo její hranice.

České dráhy, a. s. | Úvodní stránka

Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

RegioJet | Autobusy a vlaky

Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Seidelovský vlak opět vyráží za historickými pohledy na Vyšebrodsko 8.11.2019 / V sobotu 9. listopadu vypraví České dráhy ve spolupráci se světoznámým Museem Fotoateliér Seidel tradiční Seidelovský vlak po stopách historie s odborným výkladem o technických, historických a přírodních zajímavostech Vyšebrodska.

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

české dráhy lístky online Největší český dopravce s více než 175letou tradicí. Seidelovský vlak opět vyráží za historickými pohledy na Vyšebrodsko 8.11.2019 / V sobotu 9. listopadu vypraví České dráhy ve spolupráci se světoznámým Museem Fotoateliér Seidel tradiční Seidelovský vlak po stopách historie s odborným výkladem o technických, historických a přírodních zajímavostech Vyšebrodska.

Vše o vlaku | České dráhy

Výnimkou sú lístky BERLIN ŠPECIÁL, autovlak do Českej republiky alebo lôžkové a ležadlové lístky do Českej republiky, cestovný lístok zakúpený cez internet je platný pre konkrétneho cestujúceho na konkrétny vybraný vlak.

SK | ZSSK Slovakrail

české dráhy lístky online V lôžkových vozňoch do Českej republiky garantujeme teplotu od 18 do 30°C.Ak to nedodržíme a do hodiny nenájdeme náhradné kupé, máte nárok na vrátenie 25 percent z ceny lôžkového lístka.Ak ste si kupovali lístok na Slovensku, nárok si uplatníte v ktorejkoľvek pokladnici ZSSK prostredníctvom žiadosti.