české dráhy sleva pro seniory

jizdni rady s3

poštovní spořitelna zablokovat kartu

reborn miminka bazos

pocasi aktualne pelhrimov

tvoje tvář má známý hlas polsko helena vondráčková

počasí praha archiv

teorie velkého třesku 2x23 online

2019 vesmírná odysea databaze knih

létofest české dráhy

počasí praha 27.5

Úvodní stránka | České dráhy

Zpracování žádosti, výroba a doručení hotové čipové In Karty do stanice určení trvá cca 28 dní. Na dobu výroby (pokud nepožádáte o kartu v předprodeji) obdržíte předběžnou In Kartu, která umožňuje využívat výhod příslušné aplikace (IN 25, IN 50, IN 100, IN Důchodce, IN Senior nebo traťové jízdenky), ale neumožňuje využívat výhod vázaných na RAILPLUS.

Cestuji po ČR | České dráhy

Tiskové zprávy Děti, studenti a senioři mohou využít vlaky Českých drah od 1. září za státní slevu. 13.8.2018 - 10:00. Ministerstvo financí ČR v cenovém věstníku vyhlásilo od 1. září nové slevy pro studenty a seniory.

Slevy pro studenty 2019 → ISIC, Alza, České dráhy

Cestujícím, kteří tuto aplikaci nyní využívají, bude sleva automaticky a bezplatně upravena. Pro nové žadatele bude stát roční aplikace IN Senior včetně In-karty 1330 korun. IN50 pro důchodce Dnes nabízí České dráhy In-kartu s roční aplikací IN25 pro důchodce se slevou 25 % ze zvláštního jízdného pro

České dráhy po kritice mění výpočet slev pro studenty a

české dráhy sleva pro seniory
Cestující nad 65 let. Všichni cestující ve věku nad 65 let si mohou koupit jízdenky se slevou 75 % z obyčejného a zpátečního jízdného ve 2. třídě, ale při kontrole jízdenek musí průvodčímu prokázat svůj věk osobním dokladem nebo jiným úředně nebo dopravcem vydaným průkazem, který obsahuje fotografii, jméno, příjmení a datum narození.

Kolik ušetří senioři od určitého věku za MHD, vlak a

české dráhy sleva pro seniory
Pro seniory v tomto případě u Českých drah žádná nová sleva nevznikne. A tak zatímco žáci a studenti ušetří čtvrtletně oproti současnému stavu 666 respektive 1850 korun, senioři díky novým státním slevám neušetří u Českých drah na dlouhodobých jízdenkách vůbec nic.

75% sleva na jízdné pro seniory: Kdy platí a jak ji uplatnit?

Naopak českého státního dopravce České dráhy se slovenské bezplatné cestování pro děti a důchodce nikterak nedotkne, řekl ČTK mluvčí společnosti Petr Šťáhlavský. Mezistátní vlaky si na hranicích přebírá slovenský personál a stejným způsobem, jak se rozdělují pracovní kompetence, se …

Zvláštní jízdné pro cestující ve - České dráhy

sleva jízdného pro seniory, slevy jízdného pro seniory, slevy pro seniory, slevy jízdného pro seniory autobusy, české dráhy slevy pro seniory, slevy jízdného pro důchodce, sleva jízdného pro důchodce, slevy pro důchodce, jízdné pro seniory. Dávky a zvýhodnění

Cestujte nově se slevou 75 % ve všech vlacích ČD! | České

Co je Zvláštní jízdné pro cestující ve věku 65 let a starší? Je vám už 65 let? Užijte si levné cestování! Všichni cestující ve věku 65 let a starší mají automaticky slevu 75 % na jednosměrné a zpáteční jízdenky, Akční jízdenky a SuperAkční jízdenky, stačí k tomu pouze váš občanský průkaz.

Schváleno: Vládou prošly tříčtvrtinové slevy z jízdného

ČESKÉ DRÁHY. Sleva 25 – 50 % – můžete jí získat po zakoupení aplikací pro důchodce na In kartu.. Sleva In Důchodce – tato aplikace na In kartě Vám přinese slevu až 25 % a je určená pro cestující, kteří pobírají starobní důchod, invalidní důchod 3. stupně a cestující nad 60 …

české dráhy slevy pro důchodce | E15.cz

české dráhy sleva pro seniory
Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

Vlakem zdarma. Slovenská novinka platí i pro české

Milí přátelé, jsme velmi rádi, že jste zavítali na webové stránky projektu Senior Pas, který je zaměřený na všechny aktivní seniory nad pětapadesát let.. Projekt Senior Pas je velmi oblíbený o čemž jistě svědčí počet registrovaných seniorů - v současné době je zapojeno přes 323 tisíc držitelů karet.