Exkurze cesky rozhlas

dracik letajici drak

dabing teorie velkého třesku penny

tvoje tvář má známý hlas praha

illuminae databaze knih

déčko serialy

uctenkovka bez registrace

11. série teorie velkého třesku

hodně štěstí zdraví

aktuální katalog dráčik

vánoční přání obrázky

Kudy z nudy - Exkurze do budovy rozhlasu na Vinohradech

Jiří Suk: Labyrintem revoluce. Aktéři, zápletky a křižovatky jedné politické krize „Mým cílem byla vyváženost. Přál jsem si, aby vědecká systematičnost nezadusila lidský rozměr dění,“ píše v úvodu své knihy historik Jiří Suk.

informace.rozhlas.cz - Informace o Českém rozhlase

11. dubna 1934 poprvé dodala do sítě elektrický proud. Od té doby funguje vodní elektrárna ve Vranově nad Dyjí na jižní Moravě dodnes. Její budovu nelze pod hrází Vranovské přehrady přehlédnout. Skrývá v sobě tři hlavní turbíny, z nichž každá má výkon 6,3 MW. Elektrárna je doplněná ještě o jednu menší turbínu, kterou protéká běžný odtok z vodní nádrže.

Český rozhlas Vltava | Hry a četba

Český rozhlas rozšiřuje obsah DAB+ multiplexu. Český rozhlas v pátek 8. února v 10 hodin zařadil stanici Český rozhlas Vysočina do stávajícího DAB+ Český rozhlas zvýšil svůj podíl na trhu; Nový portál Českého rozhlasu se stává jedním z největších magazínů na českém internetu; Facebook.

Rádio vašeho kraje | Český rozhlas

exkurze cesky rozhlas
Exkurze se mohou konat v pracovních dnech mimo čtvrtek od 10 do 15 hodin. Nejpozději týden před exkurzí je nutno zaslat jmenný seznam účastníků. Vstup na prohlídku je z Vinohradské ulice 12. Prohlídka je pro občany České republiky zdarma. Český rozhlas si vyhrazuje právo exkurzi z …

Domácí redakce | Lidé - rozhlas.cz

exkurze cesky rozhlas
Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich.

Byznys s Parlamentem. Agentura poslankyně nabízela školní

Český rozhlas vyhlašuje autorskou soutěž. Přihlaste svůj příspěvek do soutěže Radio Drama Autor o nejlepší původní dosud nezveřejněnou rozhlasovou hru a rozhlasovou hru pro děti a mládež.

Prohlídka kostela, palkovičtí myslivci, Baškohrátky | Ostrava

Exkurze se domlouvají interně a individuálně se všemi zájemci, kteří o ně žádají,“ řekl pro Deník N mluvčí Jiří Hošna s tím, že jsou zdarma. Přiznal ale, že v minulosti v rozhlase několik exkurzí s Agenturou HM proběhlo. Český rozhlas - Zprávy.

Český rozhlas

exkurze cesky rozhlas
Rádio Junior je stanice Českého rozhlasu a zároveň jediné živé rádio pro děti u nás. Vysíláme pohádkové i dobrodružné příběhy, spoustu super muziky, zveme …

Reguluje průtok přehradou a - regiony.rozhlas.cz

Český rozhlas (ČRo) je český veřejnoprávní rozhlasový subjekt zřízený zákonem. V současnosti Český rozhlas provozuje čtyři celoplošné stanice (Radiožurnál, Dvojka, Vltava a Plus), ve všech krajích také regionální vysílání, digitální stanice (Rádio Junior, Radio Wave, D-dur, Jazz) a internetové streamy (Rádio Junior – písničky a příležitostně Rádio

Chcete vidět, jak vzniká automobil - hradec.rozhlas.cz

exkurze cesky rozhlas
Svérázná studentka žurnalistiky Jana pracuje na reportáži o brněnském podzemí, a proto se zúčastní exkurze do místních tajných chodeb. Směr jejího bádání se ale velmi záhy změní, když se během své prohlídky dozvídá o pozoruhodně smutném příběhu ženy, která se před lety propadla do země. Český rozhlas