Fyzická ostraha

TOP security s.r.o. a NOKIKA s.r.o. jsou společnosti, které dobře chápou problematiku fyzické ostrahy. Víme, že se jedná o velmi citlivou záležitost a komplexní nabídku služeb.

Fyzická ostraha nejen hlídá, ale i reprezentuje a komunikuje s dalšími lidmi, klienty a návštěvníky. Proto klademe velký důraz na výběr, kvalitu, odbornost a profesionalitu pracovníků naší ostrahy.

.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti s ostrahou administrativních a obchodních center, hotelů, bytových domů a státních institucí po celé ČR. Běžně zajišťujeme též ostrahu průmyslových objektů, včetně výrobních podniků, firemních objektů, logistických areálů a zdravotnických zařízení. Ohlídáme i venkovní prostory, jako jsou např. parkoviště, lomy atd.

Profesionální recepční pro firemní zákazníky

Pod tímto pojmem si nepředstavujte sedící figurku někde za pultem. Naše společnost jde zároveň s nejmodernějšími trendy  mezinárodního byznysu. Profesionalita a kvalita je na prvním místě. Pokud si u nás objednáte recepční služby, získáte profesionálního a výkonného office managera, který vám bude k dispozici pro objednávání zboží a letenek, organizaci zasedacích místností a večírků. Zvládne s noblesou řešit vaše požadavky včetně podávání občerstvení hostům nebo jejich uvádění na místo konání akce atd.

Komplexní ostraha akcí

Chcete li mít zajištěný úspěšný průběh vámi pořádané sportovní, nebo kulturní akce, neváhejte využít služeb společnosti TOP SECURITY s.r.o.. Zajistíme nejen ostrahu celé akce, ale i zdravotnickou a požární službu. Nepodceníme případná rizika a návštěvníci akce vždy ocení profesionální organizaci a zajištění ochrany jejich majetku a zdraví. Známe nařízení a vyhlášky, kterými se zabezpečení takových akcí řídí.

Speciální security služby pro náročné klienty

Cítíte se ohroženi? Vyhrožuje vám někdo? Hledáte silného partnera pro řešení konfliktních situací? Očekáváte známou osobnost? Pro tyto případy jsme tady také. Ostraha osob patří k nejnáročnějším službám, které zodpovědně zvládnou jen skuteční profesionálové v oboru. V takových nestandardních situacích vám jistě přijdou vhod služby osobní ostrahy. Zajistíme, aby nikdo nenarušoval vaše zákonná práva, bezpečnost a důstojnost. Postaráme se o doprovod VIP osob na nejrůznější akce včetně jejich ochrany. Pro firmy a podnikatele zajistíme také kontrolu pracovní neschopnosti.

Detektivní služby

Dokážeme řešit i další nestandardní situace, do kterých se může každý z nás snadno dostat, a na které je potřeba pomoci diskrétní detektivní služby. Může se jednat např. o různé podezřelé aktivity ve vašem okolí, nevyjasněné záležitosti nebo problémy se zaměstnanci. Máte li zájem využít detektivy společnosti TOP SECURITY s.r.o., máte jistotu solidního jednání a profesionálního flexibilního přístupu. Zaměstnáváme odborníky s výcvikem, dlouholetou praxí a se znalostí trestního práva. Nabízíme komplexní služby mimo sledování rodinných příslušníků. Avšak ve všech ostatních případech se na nás s důvěrou obraťte. Ošetříme vaši záležitost diskrétně a s nejvyšší možnou péčí.

Pes fyzické ostrahy Výcvik psů Fyzická ostraha se psem

Články Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy -

Jak vyřešit převoz peněz a cenin?

„Muže nesoucího tržbu z obchodu přepadl neznámý lupič a odnesl si půl milionu!“ Tento titulek je pouze jedním z mnoha, které se v nedávné době objevily v novinách a televizním zpravodajství. Pro podnikatele a manažery firem z toho plyne jednoznačné ponaučení...Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

Pronájem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS)

Naše služba s názvem "Pronájem EZS" (elektronický zabezpečovací systém) je pro vás ideální volbou. Pokud dokončujete dům či jinou stavbu na svém pozemku, či potřebujete ohlídat stavební materiál nebo rodinný dům po dobu krátké nepřítomnosti, není nic jednoduššího než dočasný bezpečnostní systém od naší společnosti. Nainstalujeme vše potřebné pro zabezpečení vašeho objektu či pozemku.Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

Domácí videotelefon

Technika letí a od kukátek, které jsou spíše bytovou záležitostí, se dostáváme až k videotelefonu, který ocení zajisté mnoho majitelů domů a domků. Videotelefon má kvalitní několika palcovou barevnou obrazovku, venkovní přisvětlovací LED diody, snímač otisků prstů a hlavně má v sobě zabudovanou videokameru...Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy

Co vše by měla splňovat profesionální fyzická ostraha?

Zabezpečovací systémy -

S pracovníky fyzické ostrahy se můžeme setkat na mnoha místech – v nákupních centrech, hypermarketech, v kancelářských objektech, ve firmách...

Zobrazit zprávu >