EZS LUXURY AS-G190E

Bezpečí je základ. S bezdrátovým inteligentním systémem LUXURY AS-G190E je to hračka

Inteligentní, elektronický a dobře vypadající, to jsou hlavní charakteristiky zabezpečovacího systému AS-G190E luxury. Chránit byt, dům či kancelář je dnes velmi důležité a tento systém to zvládá perfektně. Poskytuje ochranu před napadením objektu, před vloupáním se do něj i před živelnými pohromami například v podobě požáru.

 

Byť je jasné, že nedokáže daný problém vyřešit a krizovou situaci sám o sobě zachránit, jeho úkolem je přispět k jeho co nejrychlejšímu odstranění. Učiní tak pomocí včasné a rychlé identifikace a lokalizace problému a okamžitému předání zprávy majiteli objektu.

Jakým způsobem chrání?

Ještě před tím, než se dozvíte, jaké prostředky používá zabezpečovací systém AS-G190E pro zabezpečování objektů, je důležité si ujasnit, jaké objekty vlastně dokáže ochránit. Typicky se jedná o domácnosti, ať už rodinné domy, byty či chalupy, nebo komerční objekty menších rozměrů. Zejména obchody, dílny, malé rodinné firmy nebo jednotlivé kanceláře.

 

Pro lokalizaci a odhalení nežádoucího pohybu či jakéhokoliv jiného potenciálního nebezpečí používá inteligentní systém celou řádku bezpečnostních prvků. Lze na něj napojit až 116 bezdrátových a nebezpečí indikujících senzorů a detektorů. Jako příklad uveďme pohybové detektory nebo okenní a dveřní senzory, které v případě poplachu spustí hlasité sirény. Pro detailní přehled o situaci v chráněném objektu lze do systému implementovat i mikrofony, které se starají o odposlech libovolných míst.

Snadná a moderní komunikace se systémem

Ovládání a komunikace se zabezpečovacím systémem probíhá výhradně skrz mobilní telefon. Kromě konfigurace senzorů a nastavení základních funkcí, které se realizují přímo v centrální jednotce, funguje veškeré další ovládání přes chytrá zařízení. Speciálně k těmto účelům vyvinuli tvůrci systému aplikaci pro operační systém Android, v níž lze kromě běžných pokynů (zapnutí/vypnutí systému apod.) také získat přehled o aktuálním stavu hlídaného objektu.

 

Jestliže aplikace funguje pouze pro OS Android, kompatibilita se SIM kartami je mnohem větší. Systém podporují všichni čeští mobilní operátoři. S centrální jednotkou se mobilní telefon spojí prostřednictvím předem stanoveného hesla, které je třeba zadat ve chvíli, kdy majitel chce systém ovládat.

 

Zabezpečovací systém podporuje až 5 telefonních čísle, která mají oprávnění dostat zprávu v případě poplachu nebo nějaké nestandardní situace. Dále je možné nastavit 1 telefonní číslo pro konání důležitých úkonů (zapnutí/vypnutí systém) a dostávání detailních informací o systému (výpadek elektřiny, nízký stav baterií v senzorech apod.).

 

Existuje také možnost napojit celý systém na pult centrální ochrany a zajistit tak ještě vyšší míru bezpečnosti. Díky nepřetržitému střežení dokáže dispečerské stanoviště vyslat na inkriminované místo v případě poplachu vlastní zásahové jednotky, které zadrží potenciálního narušitele. Zároveň kontaktují příslušné orgány (Policie ČR, hasičský sbor) dle vážnosti situace.

 

O komunikace mezi senzory a hlavní ovládací jednotkou se stará GSM komunikátor, pracující ve frekvenčním pásmu 433 MHz.

Konečně vzhledově atraktivní systém

Velikým pozitivem tohoto zabezpečovacího systému je jeho design. Byť jde o věc, která je právě u systémů, starajících se o ochranu objektů, podřadnou, přináší rozhodně plusové body navíc.

 

Vzhled hlavní ovládací jednotky je propracovaný a dbá na detaily. Zapadne tak do jakéhokoliv prostředí a nepůsobí zde jako pěst na oko. Dominantou ovládacího panelu je velký LCD displej, který doplňuje elegantní modře podsvícená dotyková klávesnice. Potěší také fakt, že veškeré ovládání a komunikace je lokalizováno do českého jazyka.

Co obsahuje balení inteligentního alarmu luxury?

Jednotlivé díly celého zabezpečovacího systému jsou spolehlivé a perfektně zpracované. Dohromady dávají vysoce funkční celek, který je na základě náročných testů prověřen akreditovanou zkušebnou. Splňuje veškeré normy v rámci České republiky i Evropské Unie. Splňuje evropskou značku shody CE.

 

Za cenu pohybující se kolem 8 000 Kč (záleží na individuální objednávce) balení obsahuje:

·        1 x centrální jednotka, model AS-G190E

·        3 x bezdrátový pohybový PIR detektor pro alarm, GSM alarm, model AS-BPD06

·        3 x bezdrátový inteligentní dveřní/okenní senzor pro alarm, GSM alarm, model AS-BMD03

·        1 x bezdrátová vnitřní výkonná siréna DIAMOND, model AS-SS07A

·        2 x bezdrátový inteligentní dálkový ovladač pro alarm, GSM alarm, model GS-RMC05

·        1 x integrovaná vnitřní siréna

·        1 x napájecí adaptér

·        8 x EOL resistor

·        1x držák na centrální jednotku

·        1 x uživatelská příručka

·        1 x CD s aplikací Android ke stažení


25.08. 2016 11:23

Články Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy -

Moderní zabezpečovací systémy nahrazují lidský faktor. Proč?

Technologický pokrok 21. století se neúprosně dotýká všech lidských aktivit, které nás napadnou. Ušetřeno v tomto kontextu nezůstalo ani zabezpečení objektů, kde v posledních letech spatřujeme čím dál tím větší pokles nutnosti fyzické ochrany na úkor většího množství stále sofistikovanějších bezpečnostních systémů. Ostatně, není divu; správně zkombinovaný a navzájem propojený komplex kvalitních kamer, citlivých a spolehlivých čidel všeho druhu, docházkových a identifikačních systémů je v mnoha ohledech... Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

Ochraňte svůj majetek s bezpečnostním kamerovým systémem

Způsobů, kterými můžete ochránit váš majetek, existuje celá řada. Jedním z nejpohodlnějších a nejúčinnějších jsou průmyslové kamery. Či kamerové systémy CCTV, chcete-li. Takový je jejich správný název. Jedná se o monitorovací systém s širokým rozsahem funkcí pro zajištění neustálého dohledu nad prostornými objekty. Funguje v exteriérech i interiérových prostorech. Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

ESSER: Elektronické zabezpečovací systémy prověřené 40letou historií

Čtyři dekády. Přesně tak dlouho na trhu působí renomovaná značka ESSER spadající pod americký koncern Honeywell, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní a odolné elektronické zabezpečovací systémy. Skrze ně tak klientům nabízí špičkové řešení ochrany na míru každého objektu, mezi jehož ... Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy

EZS LUXURY AS-G190E

Zabezpečovací systémy -

Inteligentní, elektronický a dobře vypadající, to jsou hlavní charakteristiky zabezpečovacího systému AS-G190E luxury. Chránit byt, dům či kancelář je dnes velmi důležité a tento systém to zvládá perfektně...Zobrazit zprávu >

Autoalarmy ATHOS Jablotron – GPS a GSM systém

Zabezpečovací systémy -

Auto není záležitost několika tisíc, ale jedná se o mnohem vyšší sumy. I z tohoto důvodu je důležité udělat pro jeho zabezpečení vše, co je ve vašich silách. Právě systém Athos vám poskytne ...Zobrazit zprávu >

Bezpečnostní alarm pro malé objekty, to je Azor!

Zabezpečovací systémy -

Je malý, spolehlivý a budete se s ním cítit v bezpečí. Řeč je o bezpečnostním alarmu Azor od společnosti Jablotron, který chrání tisíce evropských domácností...Zobrazit zprávu >

Zabezpečovací systém Jablotron 80

Zabezpečovací systémy -

Bojíte se zanechat svůj dům při odjezdu na dovolenou nehlídán? Máte strach, že se k vám v noci někdo vloupá a vy to nezjistíte? Řešení pro vás představuje alarm Jablotron 80. Jedná...Zobrazit zprávu >