Jízdní řády v mobilu

česká spořitelna zubří

zprávy ze zahraničních pobytů

dlouhodobá předpověď počasí září praha

themen aktuell 2 ulozto

maňana překlad

český snář výklad snů

katastrální mapa ořechov

ordinace v ruzove zahrade 2 2 820

ceska pojistovna florenc

uloz tocz

Kolín v mobilu - Apps on Google Play

jízdní řády v mobilu

Jistě, můžete využít jízdní řády v tištěné podobě, ale v době internetu jde pouze o náhradní řešení, které řeší spíše krizové situace, kdy nemáte "po ruce" internet. Dnes můžete mít kvalitní aplikaci "jízdní řády" na mobil (tablety, mobilní telefony), případně vyhledávat autobusové spojení na PC.

Jízdní řády - Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad

jízdní řády v mobilu

MHD v mobilu. Aplikace MHD v mobilu umí zobrazovat offline (bez nutnosti připojení) jízdní řády MHD na obrazovce mobilního telefonu. V současné době existují dvě verze aplikace - pro hloupé telefony s Javou (J2ME verze) a pro chytré telefony s operačním systémem Android.

Jízdní řády v mobilu - dpmj.cz

Celostátní a mezinárodní vyhledávač dopravních spojení autobusem, vlakem a kombinovaně. Obsahuje aktuální jízdní řády v celé České republice, Německu a Polsku. .. JÍZDNÍ ŘÁDY autobusů a vlaků IDOS – Integrovaný dopravní systém. Jízdní řády, vyhledávání spojů, odjezdy vlaků a autobusů.

MHD v mobilu

Jízdní řády MHD Liberec. kliknutím na číslo otevřete aktuální zastávkový jízdní řád linky. V detailu jsou pak zobrazeny všechny dostupné varianty podle data platnosti jízdního řádu.

Jízdní řády v mobilu – Dopravní společnost Zlín-Otrokovice

jízdní řády v mobilu

MHD v mobilu. Jízdní řády MHD pro mobilní telefony autor programu nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené rozdíly mezi skutečnými jízdními řády a jízdními řády uvedenými v programu. Tyto jízdní řády neobsahují krátkodobé změny v dopravě, způsobené stavebními pracemi na komunikacích.

Jízdní řády v mobilu - dpmj.cz

Vyhledání spojení MHD Praha, vlakem i autobusem. Jízdní řády s informací o zpoždění, nástupišti, ceně a mapou spoje.

Jízdní řády IDOS do mobilu: aplikace na mobilní telefony

jízdní řády v mobilu

Vyhledání spojení MHD, vlakem i autobusem pro celou ČR. Jízdní řády s informací o zpoždění, nástupišti, ceně a mapou spoje.

Dopravní podnik města Děčína,a.s. *Jízdní řády do mobilu*

jízdní řády v mobilu

jÍzdnÍ ŘÁdy mhd v mobilu (off-line verze) Stáhněte si zdarma program JIZDNÍ ŘÁDY MHD V MOBILU do mobilního telefonu. Tento program obsahuje všechny jízdní řády Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a. s. (každé město je samostatným souborem).

Mobilní aplikace :: Informace o přepravě - Plzeňské

Jízdní řády do mobilu ; Aplikace JRm2 (Jízdní řády pro mobilní telefony) je aplikace pro vyhledávání a zobrazování jízdních řádů MHD a je určena pro telefony podporující Javu (J2ME, CLDC-1.0, MIDP-2.0) . Pokud je velikost aplikace větší jak 64Kb, musí telefon podporovat zpracování aplikací s …

MHD Praha - vyhledání spojení • Jízdní řády Seznam.cz

Aplikace MHD v mobilu umí zobrazovat offline (bez nutnosti připojení) jízdní řády MHD na obrazovce mobilního telefonu. V současné době existují dvě verze aplikace - pro hloupé telefony s Javou (J2ME verze) a pro chytré telefony s operačním systémem Android. Aplikaci je …

Stahujte zdarma jízdní řády do mobilu od iDNES.cz - iDNES.cz

Z tohoto důvodu upozorňujeme, že tyto jízdní řády nepostihují krátkodobé změny v dopravě, např. během stavebních rekonstrukcí a uzavírek komunikací. Aplikaci MHD v mobilu neprovozují PMDP, a.s., s dotazy na užití a vývoj aplikace se obracejte přímo na jejího tvůrce. Více na www.mhdvmobilu.cz.

Poradíme, jak dostat jízdní řády MHD do vašeho mobilu

Prostě komplexní jízdní řády v mobilu. Jen potřebují internet… Upozornění: Poskytovatel jízdních řádů odstřihl podporu této aplikace. Na vývoji se nově podílí SEZNAM.CZ. Díky této změně appka postrádá některé funkce, ale dle vyjádření autora se pracuje na tom, aby PUBTRAN uměl to …

Jízdní řády MHD v mobilu: Mladá Boleslav

jízdní řády v mobilu

Vyhledání spojení MHD, vlakem i autobusem pro celou ČR. Jízdní řády s informací o zpoždění, nástupišti, ceně a mapou spoje.

Jízdní řády v mobilu - Dopravní podnik měst Liberce a

jízdní řády v mobilu

Portál iDNES.cz přináší uživatelům operačního systému Google Android a Apple iOS komplexní jízdní řády do mobilu. Autobusové a vlakové řády doplňují MHD spoje a hned několik unikátních funkcí. Oficiální aplikace jsou v App Store a Android marketu k dispozici zcela zdarma.

Jízdní řády IDOS.cz

Jízdní řády v mobilu Jízdní řády v mobilu. K bezplatnému použití nabízíme 2 programy. Oba potřebují ke své činnosti mobil podporující JAVU, pracují bez připojení k internetu, ale na druhé straně je třeba vždy stáhnout aktuální verzi jízdních řádů.