Zabezpecovaci - zarizeni - kamery

Kamerové systémy CCTV

Nejdříve si vysvětlíme, co znamená zkratka CCTV. Jedná se o zkratku složenou ze slov closed circuit television, neboli uzavřený televizní okruh. Kamerové systémy CCTV se často označují také jako průmyslové kamery. Systémy jsou složeny z kamer, softwarového a hardwarového vybavení, záznamových médií a případně dalších doplňků (např. reproduktory nebo mikrofony). Jsou vhodné k monitoringu jak vnitřních, tak venkovních prostor a mohou zahrnovat nejen pevné, ale i otočné kamery. Kamerové systémy CCTV mohou fungovat automaticky, ale může je ovládat i jejich majitel nebo pověřený pracovník.

Pro jaké objekty jsou kamerové systémy CCTV vhodné?

Bezpečnostní kamerové systémy CCTV, na které narazíte na našem trhu, jsou obvykle vhodné jak pro komerční typy objektů, jako jsou např. obchody, sklady, kanceláře atd., tak i pro nekomerční objekty jako jsou byty, domy, chatky apod. Tyto systémy se dělají v různých provedeních, takže si sami můžete zvolit konkrétní typ, který Vašim potřebám bude nejvíce vyhovovat.


Kamery mohou být pevné, otočné, interiérové, exteriérové, s nočním přísvitem, s přiblížením, s různou kvalitou a barevností obrazu. Tuto základní výbavu lze obohatit dalšími prvky, jako jsou například analytické funkce obrazu (detekce pohybu, rozpoznání obličeje, počítání osob, rozpoznání SPZ vozidel, detekce odložených a zmizelých objektů, detekce vandalismu), nahrávání audia, ovládací prvky včetně možnosti vzdáleného ovládání, rozšiřující softwarové funkce apod.

Typy kamerových systémů

Analogové kamerové systémy CCTV

Základní a nejlevnější typ kamerového systému. Tvoří jej základní přehledové kamery a výsledný obraz je jen v nízkém rozlišení s menší kvalitou.

IP kamerové systémy CCTV

Kvalitnější a výkonnější druh kamerových systémů, který obsahuje kamery s rozlišením jednoho až pěti megapixelů. Obraz z těchto kamerových systémů má vyšší kvalitu a navíc umožňuje další funkce, jako např. zvětšení obrazu atd.

HD SDI kamerové systémy CCTV

Nejnovější technologie s rozlišením dva megapixely, která přináší obraz ve vysokém rozlišení (HD). Výhodou je i možnost použití při rekonstrukci stávajícího analogového systému.

Montáž a servis kamerových systémů

Naše společnost TOP security s.r.o. poskytuje montáže, revize a servisy kamerových systému CCTV.


Nabízíme produkty značek: INTELLEX, VISION, SAMSUNG, BOSCH, SIEMENS atd...

Články Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy -

Moderní zabezpečovací systémy nahrazují lidský faktor. Proč?

Technologický pokrok 21. století se neúprosně dotýká všech lidských aktivit, které nás napadnou. Ušetřeno v tomto kontextu nezůstalo ani zabezpečení objektů, kde v posledních letech spatřujeme čím dál tím větší pokles nutnosti fyzické ochrany na úkor většího množství stále sofistikovanějších bezpečnostních systémů. Ostatně, není divu; správně zkombinovaný a navzájem propojený komplex kvalitních kamer, citlivých a spolehlivých čidel všeho druhu, docházkových a identifikačních systémů je v mnoha ohledech... Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

Ochraňte svůj majetek s bezpečnostním kamerovým systémem

Způsobů, kterými můžete ochránit váš majetek, existuje celá řada. Jedním z nejpohodlnějších a nejúčinnějších jsou průmyslové kamery. Či kamerové systémy CCTV, chcete-li. Takový je jejich správný název. Jedná se o monitorovací systém s širokým rozsahem funkcí pro zajištění neustálého dohledu nad prostornými objekty. Funguje v exteriérech i interiérových prostorech. Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy -

ESSER: Elektronické zabezpečovací systémy prověřené 40letou historií

Čtyři dekády. Přesně tak dlouho na trhu působí renomovaná značka ESSER spadající pod americký koncern Honeywell, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní a odolné elektronické zabezpečovací systémy. Skrze ně tak klientům nabízí špičkové řešení ochrany na míru každého objektu, mezi jehož ... Zobrazit článek >

Zabezpečovací systémy

Bezpečnostní systém JABLOTRON 100

Zabezpečovací systémy -

Systém JABLOTRON 100 je nový revoluční a bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Snadno tak můžete ochránit svůj domov...

Zobrazit zprávu >